Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

7.6.2012 Aktualizovány plánované akce - a je jich na léto hodně :)) na youtube máme pár nových videí. Přestoupily jsme do dvojek a máme za sebou několik dalších závodů :-)

23.3.2012 Video  z Motešic na Youtube :-) Byl to parádní víkend, i když celkem náročný ... Spousta špičkových závodníků, opravdu velký zážitek!! :-) I počasí vyšlo skvěle no a naše běhy - pár zbytečných chyb, dva běhy čistě, dvakrát disk, dvakrát jedna odmítačka :-) Je na čem pracovat, stahovačky po tunelech hrůůza, pár zbytečných oblouků a tak ... :D Pár akcí budem muset na jaře vyřadit, nestíhám už teď a to je teprv půlka semestru :/

23.2.2012 Po dlouhé době jsme vyrazily na závody, tentokrát do Mikulova. Už jsem se této akce dlouho dopředu nemohla dočkat :)) Byl to perfektní den, i když na parkuru nám to mohlo vyjít lépe! Jumping jsem zkazila, protože jsem to šla jinak než jsem si to prohlídla, na Bríťu jsem nepočkala a ta mi z tunelu vylítla rovno na překážku. Zkouška MA1 nám vyšla, 1/10 týmů, ale agility jsme opět zmastily... Nejdřív Bríťa zaváhala u rozlišky látka/hojda a byla z toho odmítačka, pak jsem jí málo počkala před áčkem, tak dala raděj tunel a ještě jsme zmastily náběh do slalomu.... video zde

3.2.2012 Aktualizován plán akcí na rok 2012 :-)

3.12. 2011 jsme jeli na závody do Horky na Moravě. Závody to byly pěkné, ale v hale byla pěkná kosa :-) Tak nevím nevím kam všude pojedem přes zimu závodit, poněvadž si nedovedu představit, jak to zvládnem, když bude 20 stupňů pod nulou? :-(( video 

Běhalo se nám tentokrát trochu lépe, mojí prioritou bylo dát všechny náběhy do slalomu a to se nám povedlo. Jumping jsme daly čistě, ale byl tam jeden větší oblouk a jednou jsem nestihla francku, takže 5/22, zkouška blbý disk, ale s během jsem jinak byla spokojená... A agi :-)) divím se, že jsem si zapamatovala trať, byla pěkně zapeklitá, asi nejtěžší běh, co jsem od Tomáše Glabazni zatím běžela. Hafo týmů se ztratilo nebo disklo. Doběhlo to jen 5 týmů z 22 :-) My nakonec s jedním odmítnutím (moje, protože jsem nechtěla riskovat přeběh před slalomem a pak jsem nebyla včas tam, kde jsem být měla ...) byly 4/22 - ale běh teda nic moc. Celkově jsme skončily na prvním místě v kategorii medium!! Mám radost, takový úspěch mě jako začátečníka potěšil a motivoval dál, ale není se moc čím chlubit, běhy mohly být mnohem mnohem lepší...  video zde

12. - 13.11.2011 - v tomto termínu jsme podnikly výlet do Krumvíře na intenzivku s Marťou Konečnou. Pocvičily jsme spostu prvků, především zatáčení po tunelech, rozlišovačky s kladinou, náběhy do slalomu, vedení ob překážky, vysílačky a mnoho jiného. Radost jsem měla z náběhů do slalomu a ze zón na kladině - obojí na 100%, největší problém nám dělaly rozlišovačky s kladinou ... Tu si Bríťa zařadila do sekvence xkrát navíc. No a samorřejmě jako vždy, mnoho chyb způsobených mým "dokonalým" vedením :D Ale to by jinak ani nešlo :P  Video ZDE

 

29.10. 2011 - jsme byly na klubových závodech na Kafkách. Byla to suprová agility akce, velmi zábavný den ve společnosti fajn agiliťáků, co víc si přát :o) V běhání jsme pokračovaly v našem smolném období, takže DIS DIS, náběhy do slalomu jsme trochu překonaly. A Bríťa běhala krásně rychle, tudíž jsem nestíhala :-/ Přes zimu chceme hlavně intenzivně trénovat, občas vyrazíme někam na závody, jen ať si zvykáme, ale více budem trénovat. Snad bude celou zimu kde :-) 

15.-16.10.2011 - Podzimní Brno :o) tak tyto závody jsme kazily jak to šlo :D Nějak jsem začala po šlapkách moc ošetřovat náběhy do slalomu a výsledkem bylo to, že jsme 6/8 náběhů nedaly :-(  dost mě to rozhodilo, takže jsme kazily, co to šlo :/ Na YT mám video ze sobotního agility - až na podělaný slalom jsem byla s během celkem spokojená, ale na slalomu DIS :/ ve videu jsem podělaný slalom vystřihla :o) a z nedělního agility, kde jsme byly (kromě zkoušek A1) poprvé na 1. místě :D běh tedy nic moc - zkočená hojda a na konci jsme si s Bríťou nerozuměly - byl z toho giga oblouk...

8.10.2011 - jsme byly na závodech ve Šlapanicích. Výsledky nic moc, jumping 2 odmítačky, zkouška 1 laťka a jeden giga oblouk, ale nej čas, agi nepovedenej náběh do slalomu, potom jsem Bríťu blbě vytlačila u sestupky na kladině, tak jsem to šla opravit... video zde. Ale běhala hezky a rychle :-) Celý víkend jsme také fandily našim na MS :o)

 

2.10.2011 - jsme se zúčastnily semináře s Verčou Otýpkovou a dozvěděly se spoustu zajímavých věcí z kempu u Silvie Trkman - především zlepšováky na kratší oblouky u točení a o nácviku sbíhaných zón :-)) Ty mě lákají hodně, přesto nemám vyřešené, kde je budu trénovat :)) V Brně to není tak jednoduchý ...

 

28.9.2011 - v září jsem chtěla oproti létu agility akce trochu omezit, ale moc to nedopadlo :o)) Nejdříve jsme byly na závodech v Kroměříži, kde byla opravdu skvělá atmosféra, byly to naše první závody s větším počtem startujících. Konečně se nám podařilo zaběhnout něco čistě, a to rovnou všechny běhy. Z toho jsem měla radost, ale doběhly jsme na 4. a 5. místě z 22 startujících - tudíž budem muset nadále makat především na rychlosti :)))

 Hned další víkend jsme se zajely podívat na MČR do Žamberka, byla to opravdu velmi skvělá podívaná a pro mě veliký zážitek, proto se moc moc těším na příští rok, kdy se bude v konat MS v Liberci :))

Víkend na to jsme si šly zaběhat na Podzimní robinsoniádu, kde jsem Britince každý běh něčím zkazila :/ no videa z obou závodů mám na youtube :)

A další neděli jsme vyrazily na super intenzivku k Radovanovi. Běhaly se 2 parkury od rozhodčího Davida Powella, který bude stavět parkury na MS a jumping z MČR jednotlivců large :-) Mákly jsme si opravdu pořádně :-))  Vélikou radost jsem měla z toho, že prý Bríťa v poslední době běhá nějak rychleji a nadšenějc :-)

Takže jsme na agi byly každý víkend :o) a na říjen máme v plánu další agilitní akce - jen víkend 22.-23.10. zatím volný :-))) doufám, že všechno vyjde, už se moc moc těším !! :o)) A trochu začínám přemýšlet, že přestoupíme do dvojek, nejspíš s tím počkáme až na zimu ... :))

1.9.2011 - za poslední měsíc jsme stihly závody v Pasohlávkách a Přerově, ani na jedněch se nám mnoho nedařilo a byly jsme na táboře v Předklášteří  s Martinem Nehybou a Verčou Krčmářovou. Tábor byl bezvadný, videa máme zde a na youtube

Na podzim máme v plánu několik závodů, ale jen těch v Brně a možná nějakou intenzivku,uvidíme, jinak budeme pilně trénovat :-)

2.8.2011 - Víkend jsme strávily na závodech v Pasohlávkách - Pálava summer cup I. Sobotní den vyšlo počasí výborně, nepršelo, ale bylo pod mrakem, takové počasí nám na závody vyhovuje, v neděli sprchlo, ale i tak bylo příjemně. Parkury stavěl Tomáš Glabazňa - byly věru zajímavé, neobvyklé a velmi eliminační. Terén byl mírně dokopce, parkury byly běhavé, nikde nebyla příležitost se vydýchat, takže jsme se pořádně proběhali. Každá trať byla plná chytáků a rovných tunelů a rovinek, takže psovodi s rychlejšíma psama težce nestíhali a diskali se :-)) Především v Lardžích končili na stupních výtězů týmy s pomalými psy. Úspěch, alespoň pro nás, bylo doběhnout, i když s nějakýma chybama.

 

No a jak jsme dopadly? Sobotní zkouškou s jednou spadlou laťkou se nám povedlo splnit pro postup do dvojek !!! přesto ještě budem běhat v jedničkách. U nedělní zkoušky jsme se disky - chtěla jsem před tunelem udělat francku, ale Bríti jsem to nezdůraznila, tak si to při povelu tunel namířila do druhé díry :o) U agility jsme se v sobotu i v neděli diskly, jumping jsme v oba dny doběhly, v sobotu 4/9 - ale dvě odmítačky na slalomu - moc jsem Bríťu vytlačila, v neděli 2/3 (ostatní týmy v neděli nestartovaly) s jednou odmítačkou (opět jsem nestihla francku :-( ) a jednou spadlou laťkou. Ale i tak jsme se v součtu za celý víkend umístily na bedně a tím vyhráli start zdarma na další víkend !!! Takže v sobotu jedem znova směr Pasohlávky :-)

 

Ale závody se mi i přes horší organizaci velmi líbily, sobotu večer jsme strávili v Rybářské krčmě, zažila jsem s pejsky první nocování v autě, - a jde to :o)  Video zde

23.7.2011 - Byly jsme na druhých oficiálních závodech, a to Fitmin cup v Žamberku :-) V jumpingu nám spadla jedna laťka - rychlost 3,96 m/s, 2. místo z jedničkařů - vyhodnocení bylo rozdělený, celkově z eMek bychom byly 4/13, v agility jsme se diskly na konci. Zkoušku jsme doběhly čistě, první místo z pěti týmů, s rychlostí 4,49 m/s.

18.7.2011 - Minulý týden jsme se zúčastnily výcvikového tábora s Marťou Konečnou a Martinem Nehybou. Byl to velmi vydařený týden, snad jsme se v běhání trochu posunuly dál a načerpaly nové poznatky a zkušenosti :-)) Tudíž jsem se rozhodla konečně vyrazit na nějaké ty oficiální závody, ať se v závodním prostředí otrkáme a zjistíme, jak nám to půjde.

Bríťa se velmi snažila, běhala parádně, jsem velmi spokojená. Akorát tábor rychle utekl :( tak doufám, že vše vyjde jak má a pojedem ještě na tábor k Martinu Nehybovi a Verči Krčmářové, na který se už moc moc těším !!! 

Táborové video zde :-))

Aktualizace plánovaných akcí :o)

18.5.2011 - aktualizace akcí, máme v plánu od konce srpna několik oficiálních závodů :-) Na Youtube nová videa ze závodů a z našich prvních oficiálních závodů :o)

Máme za sebou naše první oficiální závody, a to Jarní Brno 2011 na Zetoru. Zážitek to byl velmi zajímavý, přesto se závoděním ještě počkáme a budeme ještě pilně trénovat... Máme první složenou zkoušku MA1 1V čistě, rychlost 3,86 m/s. Ostatní běhy už tak vydařené nebyly, ale zkušenost to byla každopádně velká :o)

 Video ZDE

16.4.2011 - aktualizace plánovaných akcí. Na náš videokanál jsem vložila videa z tréninků a z našich prvních neoficiálních závodů. Najdete je zde. Postupně budu přidávat další.